Ana içeriğe atla

Ekibimiz

Öğretme-Öğrenme Merkezi CTL Koordinatörü

gokcenAydin

Gökçen AYDIN

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

Doç. Dr. Gökçen Aydın, doktora derecesini 2017 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Bölümü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı’nda almıştır. 2010-2017 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrenme ve Öğretmeyi Geliştirme Merkezi’nde (ÖGEM) araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Araştırma ilgi alanları arasında, ACT - Kabul ve Kararlılık Terapisi, psikolojik esneklik, yaşamda değerler, akademik başarı, motivasyon, üniversite yaşamına uyum ve mükemmeliyetçi düşünceler yer almaktadır.

email gokcen.aydin@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0597

local H - 204

 

Öğretme-Öğrenme Merkezi Eğitim Teknolojileri Uzman Yardımcısı

kerem_ermis

Kerem ERMİŞ

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

2014 yılında Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri (BÖTE) bölümünde 2018 yılında tamamlamasının hemen ardından Ege Üniversitesi BÖTE'de yüksek lisans eğitimine başladı. 2020 yılından beri Hacettepe Üniversitesi BÖTE Doktora programına devam etmektedir. Çoklu ortam öğrenme tasarımı, harmanlanmış öğrenme tasarımı, eğitsel materyal geliştirme ve eğitsel video üretim süreçleri ile ilgilenmektedir.

email kerem.ermis@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0439

local H - 204

 

Öğretme-Öğrenme Merkezi Yarı-Zamanlı Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzman Yardımcısı

deniz_ozmeric

Deniz ÖZMERİÇ

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

2013 yılında Aydın Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, 2019 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı'nda Lisans eğitimini program birincisi ve okul üçüncüsü olarak tamamlamıştır. 2020 yılında başladığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programı'na halen devam etmektedir. 2020 yılında başladığı, 2 yılı teorik eğitim, 2 yılı süpervizyon olan, Avrupa Aile Terapileri Derneği (European Family Therapy Association) onaylı Aile ve Çift  Terapisi Eğitimini,İlişki Psikoterapileri Enstitüsü'nden almaya devam etmektedir ve teorik eğitimin ikinci yılındadır. Araştırma alanları arasında romantik ilişkiler, genç yetişkinlerin ilişkilenme örüntüleri, ilişki ve evlilik doyumu, toplumsal cinsiyet rolleri yer almaktadır. TEDU Öğretme-Öğrenme Merkezinde PDR Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

email deniz.ozmeric@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0524

local H - 204

 

Öğretme-Öğrenme Merkezi Yarı-Zamanlı Eğitim Programları ve Öğretim Uzman Yardımcısı

sevval_profil

Şevval Kübra ÖZER

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünde 2020 yılında tamamlamıştır. 2020 yılında başladığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Yüksek Lisans Programı'na halen devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası konferanslarda çalışmalarını sunmuştur. Araştırma alanları arasında aktif öğrenme, öğretim yöntemleri, simülasyon tabanlı öğrenme yer almaktadır.

email sevval.ozer@tedu.edu.tr

 

local H - 204