Ana içeriğe atla

Ekibimiz

Öğretme-Öğrenme Merkezi Koordinatörü

ilknur_bayram

Dr. İlknur BAYRAM

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Anabilim Dalından 2004 yılında lisans, Ankara Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalından 2011 yılında yüksek lisans, 2018 yılında ise doktora derecelerini aldı. 2004-2006 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde İngilizce öğretim görevlisi olarak görev yapan Bayram, 2006-2011 yılları arasında TOBB Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde İngilizce öğretim görevlisi, program geliştirme ve sınav hazırlama uzmanı ve TOEFL-IBT sınav yürütücülüğü görevlerinde bulundu. 2011-2018 yılları arasında THK Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde akademik işlerden sorumlu bölüm başkan yardımcısı olarak çalışan Bayram, genel ve özel amaçlı İngilizce programlarının yürütülmesi ve öğretmen mesleki gelişim programlarının yapılandırılması görevlerini üstlendi. Öğretmen mesleki gelişimi kapsamında ders imecesi, eylem araştırması ve yansıtıcı öğretme programlarının yürütülmesinden sorumlu olarak çalıştı. Pilot ve hava trafik kontrolörlerinin dil yeterliğini ölçen TEA (Test of English for Aviation) sınavının yürütücülüğü ve TOEFL-IBT sınav koordinatörlüğü görevlerinde de bulundu. Çalışma alanları arasında öğretmen mesleki gelişimi, ders imecesi (lesson study), program tasarımı ve değerlendirme konuları bulunmaktadır.  2018 yılında TED Üniversitesi Öğretme-Öğrenme Merkezinde Eğitim Programları ve Öğretim Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Bayram’ın yurt içi ve dışında sunulmuş bildirileri ve ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Şu anda merkez koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

email ilknur.bayram@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0323

local H - 203

 

Öğretme-Öğrenme Merkezi Eğitim Teknolojileri Uzman Yardımcısı

kerem_ermis

Kerem ERMİŞ

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

2014 yılında Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri (BÖTE) bölümünde 2018 yılında tamamlamasının hemen ardından Ege Üniversitesi BÖTE'de yüksek lisans eğitimine başladı. 2020 yılından beri Hacettepe Üniversitesi BÖTE Doktora programına devam etmektedir. Çoklu ortam öğrenme tasarımı, harmanlanmış öğrenme tasarımı, eğitsel materyal geliştirme ve eğitsel video üretim süreçleri ile ilgilenmektedir.

email kerem.ermis@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0439

local H - 204

 

Öğretme-Öğrenme Merkezi Yarı-Zamanlı PDR Uzman Yardımcısı

deniz_ozmeric

Deniz ÖZMERİÇ

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız.

2013 yılında Aydın Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, 2019 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı'nda Lisans eğitimini program birincisi ve okul üçüncüsü olarak tamamlamıştır. 2020 yılında başladığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programı'na halen devam etmektedir. 2020 yılında başladığı, 2 yılı teorik eğitim, 2 yılı süpervizyon olan, Avrupa Aile Terapileri Derneği (European Family Therapy Association) onaylı Aile ve Çift  Terapisi Eğitimini,İlişki Psikoterapileri Enstitüsü'nden almaya devam etmektedir ve teorik eğitimin ikinci yılındadır. Araştırma alanları arasında romantik ilişkiler, genç yetişkinlerin ilişkilenme örüntüleri, ilişki ve evlilik doyumu, toplumsal cinsiyet rolleri yer almaktadır. TEDU Öğretme-Öğrenme Merkezinde PDR Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

email deniz.ozmeric@tedu.edu.tr

phone (312) 585 0524

local H - 204